Dodatki do domowego chleba

Nie ma nic pyszniejszego, niż świeżo upieczony chleb. Do tego naturalne dodatki! Mniam, mniam! Z tego co czytam i rozmawiam ze znajomymi to stwierdzam, że strasznie popularne zrobiło się przekazywanie zakwasu. Ja również miałam to szczęście, że taki zakwas dostałam i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez świeżego pieczywa!
Pieczenie chleba jest bardzo proste, niektórych odstrasza myśl, że wyrabianie ciasta jest bardzo skomplikowane :) Nic bardziej mylnego! Jedyne o czym trzeba pamiętać to dobrze rozplanować w czasie, ponieważ po wyrobieniu ciasta odstawiamy je na 12 godzin, a po upływie tego czasu pieczemy przez 1,5 godziny. Najlepiej jest wieczorem zrobić ciasto a rano upiec chleb.
A potem to już cała przyjemność jedzenia, łączenia składników, dodawania dodatków.
Na słono polecamy własnej roboty pieczenie z chrzanami smakowymi ETERNO - chrzanem z żurawiną lub chrzanem z imbirem.
Na słodko z przepysznymi, najlepszymi i najsmaczniejszymi konfiturami ETERNO. Do wyboru smaki jakie najbardziej lubicie lub oryginalne kompozycje smakowe, których nigdzie indziej nie znajdziecie! Np. z nowości: oryginalna Konfitura Pigwa z Imbirem w Miodzie gryczanym lub wyrafinowana Konfitura Owocowa z Migdałami.

Polecam! Smacznego!

Komentarze

Popularne posty

.

.

.

.