Pomysł na lekkie śniadanie

W biegu w domu czy szybko w pracy przygotujcie pyszne śniadanie po którym będziecie czuć się lekko. Drobny dodatek w postaci śliwki słodko - kwaśnej będzie tak zwaną "kropką nad i". Bez śliwek kanapeczki i tak by były do schrupania ale z nią są do zajadania.

Składniki:

pieczywo chrupkie pełnoziarniste
serek z papryką
awokado
śliwka słodko - kwaśna ETERNO

Przyrządzanie:

Posmaruj pieczywo serkiem, ułóż plastry obranego awokado, na wierzchu porozkładaj pokrojone w paski śliweczki. Zamiast śliwek możesz użyć innych przekąsek ETERNO. Możesz również pomiksować dodatki i dzięki tak prostemu otrzymasz pyszne, smakowite i kolorowe kanapeczki.
 Smacznego!

Czemu tak lubię te śliwki?

Użyte owoce to specjalna odmiana najsmaczniejszych śliwek węgierek. Zbierane w odpowiednim czasie, tak, żeby uchwycić moment, kiedy sam owoc jest najsmaczniejszy. Śliwki ETERNO są pyszne, twarde - nie rozwodnione, bez pestek. W słoiczku znajdziecie całe, wydrylowane śliwki, a nie jakieś wymemłane kawałki. Mają bardzo delikatny kwaśny smak i dominuje w nich słodycz. Są marynowane tradycyjną, staropolską metodą. Jest to rewelacyjna przystawka do domowych pieczeni, wędlin, a najsmaczniejsza z tradycyjnym pasztetem, dla mnie nie ustępuje chrzanowi.

Komentarze

Popularne posty

.

.

.

.