Zajączek na Wielkanoc

Czy w Twoim domu jest zwyczaj robienia prezentów na Święta Wielkanocne?

Często mówimy, że szukamy prezentu na Zajączka. Tak właśnie nazywamy drobne upominki, które wręczamy sobie z okazji Świąt. Zazwyczaj są to słodycze, zwłaszcza czekoladowe przysmaki. Wiadomo, że nie o to chodzi w Wielkanocy, która jest najważniejszym Świętem Chrześcijańskim. Ale to bardzo miłe otrzymać smaczny upominek, lub wręczyć gospodarzom, którzy zaprosili nas do wspólnego spędzania Wielkanocy.

Polecamy pyszne zestawy prezentowe, wypełnione przysmakami, które idealnie nadadzą się na Świąteczny stół. To zupełnie niezobowiązujące upominki, a przyniosą wiele radości obdarowanym.

Zestaw Wielkanocny - Zajączek


 W tym zestawie znajdziesz dwa chrzany - bardzo oryginalne, niespotykane smaki: Chrzan z Żurawiną i Chrzan z Imbirem, które z powodzeniem możesz podać do pasztetu, pieczeni i wędlin. Konfiturę Figa z Makiem możesz wykorzystać do przyrządzania mazurków, jako gotowa masa do posmarowania na kruche ciasto. Cytrynkami z rumem poczęstujesz gości podając do herbaty, a z syropu Zielona Herbata przygotujesz wspaniały napój: wystarczy dodać do wody z paroma listkami mięty i kostkami lodu, a jak podasz w efektownym dzbanku to będzie nawet dopełnieniem dań na Wielkanocnym stole.

Ten zestaw możesz kupić w sklepie ETERNO. Możesz też dowolnie skomponować zawartość. Jeśli lubisz inny smak cytrynek lub może masz ochotę na inny syrop, to wystarczy skontaktować się i albo podać przetwory, które miałyby znaleźć się w prezencie albo poprosić o pomoc w wyborze smaków. Dodatkowo, jeśli chcesz od razu wysłać przesyłkę do osoby, która ma otrzymać prezent możesz domówić w cenie kartkę Świąteczną z życzeniami.
Zapraszamy!

Komentarze

Popularne posty

.

.

.

.