Smakowe, zdrowe herbatki

A jak byście się zasłodzili babeczkami, których ostatnio było pod dostatkiem, pamiętajcie, że zawsze możecie popić smaczną herbatą.
Wystarczy mieć dobrą, czarną herbatę, polecamy English Brekafast.

Mieszanka English Breakfast (angielskie śniadanie) według wielu źródeł została wymyślona przez brytyjskiego kupca z przeznaczeniem do spożycia przy śniadaniu. Celem było złagodzenie ostrego smaku brytyjskich dań. Ponadto duża moc naparu miała wpłynąć pobudzająco na pijącą ją osobę. Nie dość, że jest smaczna, to poprawia trawienie i pozytywnie wpływa na przemianę materii.
Jej wyrafinowany, odświeżający i aromatyczny smak sprawił, że stała się ona jedną z najpopularniejszych czarnych herbat - doskonała na każdą porę dnia, nie tylko do śniadania.
Czarna herbata zawiera naturalne antyoksydanty pomagające chronić organizm w walce z wolnymi rodnikami.
Zaparzona herbata English Breakfast odznacza się orzeźwiającym smakiem z delikatną nutą goryczki.
Rewelacyjnie smakuje z przetworami Eterno, szczególnie z Cytrynkami z Rumem - wielu smakoszy potwierdza, że są to idealnie uzupełniające się smaki.
Ta herbata zastąpi poranną „małą czarną”, może być jej alternatywą, ponieważ zawiera dużo teiny.
Niepowtarzalny smak i aromat herbaty, dla wygody parzenia, został zamknięty został w jednej, małej, jedwabistej saszetce w kształcie piramidy, wykonanej w najnowszej technologii, aby niczym nie zmącić przyjemności degustacji herbaty.
Od teraz parzenie wysokogatunkowej, liściastej herbaty jest niezwykle proste. Dzięki temu możecie Państwo cieszyć się smakiem swojej ulubionej herbaty w każdym miejscu, o dowolnej porze.
Zaparzamy herbatę zgodnie z instrukcją:
Teraz dobieramy najlepsze i najsmaczniejsze dodatki do herbaty. Najbardziej polecam cytrynki w wielu oryginalnych, autorskich smakach ETERNO oraz owoce w syropie albo owocowe syropy.

 A jak to smakuje, przekonajcie się sami. Przyrządźcie tak jak my:
na śniadanie, do gazetki i na rozbudzenie (najbardziej popularne połączenie) herbatę z cytrynkami z rumem

orzeźwiającą i dobroczynną zwłaszcza dla Pań herbatę z cytrynkami z żurawiną:

słoneczną, na poprawę samopoczucia herbatę z cytrynkami z miodem

z bombą witaminową - herbata z Żurawiną z Pigwą

Z takimi herbatami dzień nie straszny. Smacznego!

Komentarze

Popularne posty

.

.

.

.