Herbaty na niepogodę

Co się stało z wakacyjną pogodą? Słońce się schowało a wiatr wieje mocno i rozwiewa nam fryzury.
Chociaż taka pogoda może mobilizować nas do zwiedzania i odkrywania ciekawych zakątków. Jeśli cofniemy się pamięcią do dzieciństwa to przypomnimy sobie, że żadna pogoda czy niepogoda nie była przeszkodą do relaksu i szukania wakacyjnych przygód.

A my mamy sposób na nasz relaks. Przyrządzamy dobrą herbatę, dodajemy ulubione przetwory, wygodnie się rozsiadamy i zatapiamy się w marzeniach. Przypominamy sobie jak sami spędzaliśmy wakacje, ciągle w ruchu, skacząc przez kałuże, kąpiąc się w jeziorze czy lepiąc zamki z piasku na plaży. To były beztroskie czasy.

Teraz Ty zatop się w marzeniach, każde z nich może być osłodzone innym syropem czy smakowymi cytrynkami. Niech w chwilach relaksu towarzyszą Ci dobre smaki, wybrać możesz je tutaj!

Dzisiaj przyrządziliśmy czarną herbatę z Cytrynkami z Miętą. Od razu przeniosą Cię w ciepłe klimaty i możesz rozmarzyć się o słonecznej plaży i orzeźwiającej, letniej bryzie. Wybierz inny smak cytrynek i zatop w swoich marzeniach.

Druga herbata była z Żurawiną z Pigwą, od razu przenieśliśmy się w mazurskie lasy, zabawę w chowanego i beztroskie zrywanie jagód i zajadanie się nimi prosto z krzaczka.

Pomarzyć warto, a w czasie wakacji każdy z nas znajdzie czas na relaks. Relaksuj się z ETERNO :)


Komentarze

Popularne posty

.

.

.

.