Certyfikat Dobry Produkt dla Konfitury carskiej Figa z Makiem

W dniu 4 listopada 2015 r. podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu firma ETERNO otrzymała Certyfikat Dobry Produkt, który przyznawany najlepszym, wyróżniającym się jakością i innowacyjnością produktom spożywczym.
Certyfikat Dobry Produkt to prestiżowe wyróżnienie, które jest przyznawane przez redakcję magazynu Rynek Spożywczego, serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, we współpracy z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji oraz ekspertami branży. 
Konfitura carska Figa z Makiem firmy Eterno s.c. otrzymała dodatkowo specjalne wyróżnienie certyfikat WYBÓR INTERNAUTÓW przyznany przez czytelników serwisu portalspozywczy.pl. Jest to wyjątkowa nagroda, świadcząca o uznaniu dla konfitury Figa z Makiem bezpośrednio przez konsumentów.


Ogromnie cieszymy się z nagród. Specjalne podziękowania przekazuję swojemu Tacie, który stworzył ten smak jak i wiele innych, które znajdują się w bogatej ofercie ETERNO.
Tacie dziękuję za przekazywanie tradycji rodzinnych, w tym jest siła ETERNO, oraz w zaangażowaniu całego zespołu, pasji oraz autorskim recepturom. Bo my się na nikim nie wzorujemy, nie powtarzamy smaków, które są już na rynku. Wyróżniamy się oryginalnością i jakością.
Certyfikat Dobry Produkt jest dla nas motywacją do ciężkiej, ale słodkiej pracy nad nowymi smakami konfitur i syropów oraz utrzymywaniem wysokich standardów bieżącego asortymentu.
Barbara Stelmach


Konfiturę carską Figa z Makiem polecamy do kanapek, wspaniale smakuje na śniadanie ze świeżą chałką z domowym masłem. Do tego kakao i od razu przypominają się czasy beztroskiego dzieciństwa. 
Idealna jako masa do przekładanych ciast, do kruchych ciasteczek i babeczek. Możesz podawać na zimno, ale z powodzeniem nadaje się do zapiekania. 
W szybki sposób przygotujesz słodki poczęstunek: wystarczy kwadraty ciasta francuskiego posmarować konfiturą, zrolować i zapiec około 15 minut. Powstaną przepyszne rogaliki, które na pewno zachwycą Twoich gości. 
No i oczywiście, co powtarzamy od samego początku, Figę z Makiem możesz wykorzystywać jak tylko Twoja fantazja kulinarna Ci podpowiada.Komentarze

Popularne posty

.

.

.

.