Przetwory ETERNO laureatem programu Jakość Roku 2012

Miło nam jest poinformować, 
że ETERNO zostało laureatem programu jakościowego 
PRODUKT ROKU 2012.


Bezkompromisowa jakość przetworów owocowych jest naszym priorytetem, dlatego udział w konkursie i zdobycie znaku Jakość Roku 2012 jest potwierdzeniem ciągłego dbania o najwyższe standardy produkcji.

Produkując przetwory nie oszczędzamy na surowcach, nie szukamy tańszych rozwiązań czy zamienników. Utrzymujemy produkcję na najwyższym poziomie, dokładamy wszelkiej staranności na każdym etapie wytwarzania przetworów. Największą nagrodą jest dla nas satysfakcja konsumentów i cieszymy się, że zostaliśmy doceniani przez największy projakościowy program w Polsce.

Najważniejsze jest to, że wszystkie przetwory ETERNO powstają dzięki naszym, autorskim przepisom i recepturom. Brzydzimy się podrabianiem i powielaniem cudzych pomysłów, ponieważ uważamy, że tylko własna inwencja twórcza pozwala na stworzenie produktu doskonałego. Dlatego w każdy z produktów wkładamy dużo serca i zaangażowania aby sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza kreatywność pozwala również na ciągłe wprowadzanie nowych smaków. Nie marnujemy czasu na podglądanie a skupiamy się na tworzeniu. Jak mawiał Steve Jobs: "Innowacyjność odróżnia lidera od naśladowcy".
 
Zdobycie kolejnego certyfikatu motywuje nas do utrzymania wysokiej jakości i sprawia satysfakcję z dostarczania Państwu najlepszych produktów.

Komentarze

Popularne posty

.

.

.

.